KURUMSAL

Değerli Velilerim,

Akapedya olarak 15 Yıllık tecrübe ve birikimimiz ile yarının; düşünen, sorgulayan, araştıran, çözüm bulan ve uygulayan bireylerini yetiştirmek temel sorumluluğumuzdur. Bu kapsamda Reggio Emilia ilhamı ve modern eğitim yaklaşımlarına dayalı olarak, uzman kadromuzla hazırladığımız müfredatımız sayesinde çocuklarımızın mutluluğu esas alınır. Bu mutluluk bizlerin de geleceğe bakışını etkilediği gibi bir sonraki adımımız için de motivasyon kaynağı olur.

Akapedya Okullarında eğitim, sağlık, beslenme, hijyen, güvenlik, ulaşım gibi tüm hususlar bilimsel veriler sayesinde uzun araştırmalar sonrasında şekillendirilir ve uygulamaya konulur. Bu süreçler devam ederken de çocuklarımızdan aldığımız geri dönüşler bizim için temel gösterge olur ve kalite döngümüz bu şekilde tekrarlanır.

Son yıllardaki hızlı gelişmeler ile Okul Öncesi Eğitim Kurumları’na olan ihtiyaç da artmıştır. Geleceğimize yatırım yapmamızın en önemli göstergelerinden bir tanesi de Okul Öncesine yapılan yatırımlar olarak görülmektedir. Bizler Akapedya ailesi olarak bu büyük sorumluluğun farkındayız ve Okul Öncesi Eğitimi alanına liderlik etmeye devam edeceğiz. Bu yolculukta sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Volkan YILMAZ
Genel Koordinatör